It Rains Fashion: You can’t buy happiness…

 

 

Of het nu de kapper, de banketbakker, de bloemist, de beddenwinkel of de boekhandel is: lokale winkeliers doen hun stinkende best om ons dorp een beetje mooier te maken. In iedere winkel staat een zwoegende ondernemer die alles uit de kast haalt om je zo goed mogelijk te helpen. Lokale winkels verkopen vaak bijzondere producten of producten uit de regio. Daarmee proberen we ons te onderscheiden van de grote ketens. Dat ene jurkje wat gelukkig niet ook door 5 andere dames wordt gedragen tijdens de kerstborrel op je werk bijvoorbeeld!  Omdat jij als klant heel belangrijk voor ons bent, zetten we graag een stapje extra. We nemen de tijd om onze klanten te leren kennen. Grote kans dus dat de volgende keer wanneer je binnen stapt, we je naam nog kennen en soms zelfs ook je maat of favoriete model broek! Is er nog verbetering in mogelijk? Tuurlijk. Onderzoek wijst uit dat klanten het waarderen als lokale winkels hun openingstijden zouden verruimen. Moeilijk moeilijk want we willen ook wel eens thuis zijn, maar daar gaan we over nadenken voor 2019!

Aankomende week de hele week druk aan het werk? Op zondag 23 december zijn It Rains Fashion en Kissamova op het Oude Dorp van 12 tot 16 uur open voor je laatste kerstaankopen. Dat ene bijzondere kettingkje van My Jewellery, dat je toch maar wel onder de kerstboom legt. Of die fijne Falke cosysocks voor hem want de verwachting is dat het een koude winter wordt. Of dat prachtige pak of die best dure jurk waar je van droomt en nu met een korting van 30% wordt aangeboden. Of die hele warme parka met 50% korting voor je zoon omdat hij sinds kort in een herenmaat past en je hebt gezien dat dat kleine maatje is blijven hangen. Of die geinige zilveren sneakertjes die je kerstoutfit helemaal af maken. We kunnen wel even doorgaan. Er hangt nog zoveel moois in onze winkels. Vanaf maat 34 tot en met maat 50. En we zijn gestart met de sale! 30% – 50% korting op een groot deel van onze collectie!

You can’t buy happiness

But you can buy local

And that’s kind of the same

 

Bedankt voor uw bezoek aan It Rains Fashion in 2019.

Wij wensen u hele mooie feestdagen!

 

Je vindt It Rains Fashion op het Oude Dorp van Houten naast Tapperij De Zwijger.

 

 

 

Of het nu de kapper, de banketbakker, de bloemist, de beddenwinkel of de boekhandel is: lokale winkeliers doen hun stinkende best om ons dorp een beetje mooier te maken. In iedere winkel staat een zwoegende ondernemer die alles uit de kast haalt om je zo goed mogelijk te helpen. Lokale winkels verkopen vaak bijzondere producten of producten uit de regio. Daarmee proberen we ons te onderscheiden van de grote ketens. Dat ene jurkje wat gelukkig niet ook door 5 andere dames wordt gedragen tijdens de kerstborrel op je werk bijvoorbeeld!  Omdat jij als klant heel belangrijk voor ons bent, zetten we graag een stapje extra. We nemen de tijd om onze klanten te leren kennen. Grote kans dus dat de volgende keer wanneer je binnen stapt, we je naam nog kennen en soms zelfs ook je maat of favoriete model broek! Is er nog verbetering in mogelijk? Tuurlijk. Onderzoek wijst uit dat klanten het waarderen als lokale winkels hun openingstijden zouden verruimen. Moeilijk moeilijk want we willen ook wel eens thuis zijn, maar daar gaan we over nadenken voor 2019!

Aankomende week de hele week druk aan het werk? Op zondag 23 december zijn It Rains Fashion en Kissamova op het Oude Dorp van 12 tot 16 uur open voor je laatste kerstaankopen. Dat ene bijzondere kettingkje van My Jewellery, dat je toch maar wel onder de kerstboom legt. Of die fijne Falke cosysocks voor hem want de verwachting is dat het een koude winter wordt. Of dat prachtige pak of die best dure jurk waar je van droomt en nu met een korting van 30% wordt aangeboden. Of die hele warme parka met 50% korting voor je zoon omdat hij sinds kort in een herenmaat past en je hebt gezien dat dat kleine maatje is blijven hangen. Of die geinige zilveren sneakertjes die je kerstoutfit helemaal af maken. We kunnen wel even doorgaan. Er hangt nog zoveel moois in onze winkels. Vanaf maat 34 tot en met maat 50. En we zijn gestart met de sale! 30% – 50% korting op een groot deel van onze collectie!

You can’t buy happiness

But you can buy local

And that’s kind of the same

 

Bedankt voor uw bezoek aan It Rains Fashion in 2019.

Wij wensen u hele mooie feestdagen!

 

Je vindt It Rains Fashion op het Oude Dorp van Houten naast Tapperij De Zwijger.

 

Contact

It Rains Fashion
Loerikseweg 2
3991 AD Houten
Tel. 030 – 290 10 80
Mail. info@itrainsfashion.nl
KvK. 55045642

 

Facebook
Instragram

Lokaal bezorgd: vandaag besteld = vanavond in huis in Houten, Odijk, Werkhoven, Bunnik, Schalkwijk en Nieuwegein.

Openingstijden

MAANDAG 12.00 - 17.30
DINSDAG 10.00 - 18.00
WOENSDAG 10.00 - 18.00
DONDERDAG 10.00 - 18.00
VRIJDAG 10.00 - 18.00
ZATERDAG 10.00 - 18.00
ZONDAG gesloten

Winkelen op afspraak

Op maandag bent u welkom om te winkelen op afspraak. Voor een speciale gelegenheid of omdat u liever niet met meerdere mensen tegelijkertijd in de winkel bent. Een afspraak kunt u maken door te bellen naar 030-2901080 of een mail te sturen naar Sasja@itrainsfashion.nl.

(c) 2023 It Rains Fashion | Over ons | Contact