Flirt seizoen is geopend!

Afgelopen week liep ik vanaf de winkel met mijn hondje naar huis en passeerde een paar mannen die in de tuin aan het werk waren. Een beetje in gedachten over alles wat er momenteel op ons afkomt in deze tijd had ik niet direct in de gaten dat er sprake was van een ‘flirtmomentje’. Wat een leuk hondje zei de ene man. Nou ik vind u veel leuker hoor mevrouw zei de andere man! Over nafluiten, kushandjes, knipogen of een lolletje lopen de meningen zeer uiteen. Mijn moeder zei altijd, toen ik in mijn jongere jaren aan het klagen was over al dat naroepen: “wacht maar tot er helemaal niemand meer naar je roept, kijkt of knipoogt. Dat is pas naar!” En ze heeft gelijk. Op de juiste manier, dus zeker niet sissen, smakken of platte teksten roepen, is het leuk en vleiend. Ik liep toch net een beetje meer rechtop en met verende tred verder. Met een grote glimlach. Bedankt mannen!

Volgende week gaan de terrassen op ons dorp weer open. En met het mooie weer is dan het flirt seizoen echt geopend. En als dat onschuldig en lief is, dan kan dat iedereen in deze tijd een hart onder de riem steken. Voorwaarde voor flirten in de zomer is wel dat zowel mannen als vrouwen een beetje aandacht besteden aan hun uiterlijk. Want het oog wil ook wat! En leuke zomerse jurk, gezellig hoedje of een vrolijk gekleurde broek voor haar. Een frisse polo, toffe jeans en een goed geknipt kapsel voor hem. Het draagt allemaal bij aan een zomers gevoel. En we gaan er hier in Nederland gewoon een hele mooie zomer van maken toch? Zo van: we moesten allemaal in Nederland blijven maar de zomer van 2020 was GE – WEL – DIG!

Volg ons op facebook voor de nieuwste items. Of kom gezellig passen in onze winkel op het Oude Dorp van Houten.
Je vindt ons naast Tapperij De Zwijger.

Afgelopen week liep ik vanaf de winkel met mijn hondje naar huis en passeerde een paar mannen die in de tuin aan het werk waren. Een beetje in gedachten over alles wat er momenteel op ons afkomt in deze tijd had ik niet direct in de gaten dat er sprake was van een ‘flirtmomentje’. Wat een leuk hondje zei de ene man. Nou ik vind u veel leuker hoor mevrouw zei de andere man! Over nafluiten, kushandjes, knipogen of een lolletje lopen de meningen zeer uiteen. Mijn moeder zei altijd, toen ik in mijn jongere jaren aan het klagen was over al dat naroepen: “wacht maar tot er helemaal niemand meer naar je roept, kijkt of knipoogt. Dat is pas naar!” En ze heeft gelijk. Op de juiste manier, dus zeker niet sissen, smakken of platte teksten roepen, is het leuk en vleiend. Ik liep toch net een beetje meer rechtop en met verende tred verder. Met een grote glimlach. Bedankt mannen!

Volgende week gaan de terrassen op ons dorp weer open. En met het mooie weer is dan het flirt seizoen echt geopend. En als dat onschuldig en lief is, dan kan dat iedereen in deze tijd een hart onder de riem steken. Voorwaarde voor flirten in de zomer is wel dat zowel mannen als vrouwen een beetje aandacht besteden aan hun uiterlijk. Want het oog wil ook wat! En leuke zomerse jurk, gezellig hoedje of een vrolijk gekleurde broek voor haar. Een frisse polo, toffe jeans en een goed geknipt kapsel voor hem. Het draagt allemaal bij aan een zomers gevoel. En we gaan er hier in Nederland gewoon een hele mooie zomer van maken toch? Zo van: we moesten allemaal in Nederland blijven maar de zomer van 2020 was GE – WEL – DIG!

Volg ons op facebook voor de nieuwste items. Of kom gezellig passen in onze winkel op het Oude Dorp van Houten.
Je vindt ons naast Tapperij De Zwijger.

Contact

It Rains Fashion
Loerikseweg 2
3991 AD Houten
Tel. 030 – 290 10 80
Mail. info@itrainsfashion.nl
KvK. 55045642

 

Facebook
Instragram

Lokaal bezorgd: vandaag besteld = vanavond in huis in Houten, Odijk, Werkhoven, Bunnik, Schalkwijk en Nieuwegein.

Openingstijden

MAANDAG 12.00 - 17.30
DINSDAG 10.00 - 18.00
WOENSDAG 10.00 - 18.00
DONDERDAG 10.00 - 18.00
VRIJDAG 10.00 - 18.00
ZATERDAG 10.00 - 18.00
ZONDAG gesloten

Winkelen op afspraak

Op maandag bent u welkom om te winkelen op afspraak. Voor een speciale gelegenheid of omdat u liever niet met meerdere mensen tegelijkertijd in de winkel bent. Een afspraak kunt u maken door te bellen naar 030-2901080 of een mail te sturen naar Sasja@itrainsfashion.nl.

(c) 2023 It Rains Fashion | Over ons | Contact